info@samottkft.hu

Állásajánlatok

PROJEKTVEZETŐ

A munkakör célja az építőipari üzletágunk meghatározott projektjeinek teljes körű menedzselése.

Feladatok:

  • Építési és felújítási munkák felmérése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, koordinálása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése
  • Projektek helyszíni koordinációja
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Projektköltségvetés kialakítása, felügyelete, utókalkulációk, elszámolások elkészítése

Elvárások:

  • Minimum középszintű szakirányú végzettség
  • 2-3 éves építőipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megoldáscentrikus gondolkodás, magabiztos fellépés, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel főként)

Előny:

  • Felelős Műszaki Ellenőri jogosultság megléte
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú mérnöki végzettség építő vagy építészmérnöki szakirányon

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Jó hangulatú, családias, fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Továbbképzési, szakmai fejlődési lehetőség
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod az aniko.markus-csaszar@samottkft.hu e-mail címre.

Pályázati tájékoztató